Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 Garczyn 2019

Oferta

Nasza aktualna oferta

Aktualności

Lista najnowszych wpisów

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Zarząd Powiatu Kościerskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie, Garczyn 1 83-400 Kościerzyna Aby uzyskać więcej

czytaj więcej »

Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 Garczyn 2019

 Imię i nazwiskoNr licencji
Sędzia Główny ZawodówJakubowski Maciej823
Sędzia Główny BiegówKokot Łukasz826
Sędzia Główny BiegówOmilian Michał2150
StarterLis Czesław8

Pomiar czasu: FinishLynx

Mężczyźni / Men

2 km przełaje młodzicy
Bieg 1/1 – 12.30

 imie i nazwisko  klubwoj.czaspunkty
1WESOŁOWSKI MiłoszZ/1/1804.05.2015KKL Rodło KwidzynPM06:233
2KUMISZCZA CezaryZ/1562/1805.01.2013CMKL CzłuchówPM06:242
3PIWOŃSKI MikołajZ/2012/1804.08.2017MKL ToruńKP06:252
4JADCZAK AdrianZ/138/1904.02.2009SKLA SopotPM06:291
5KAROW DamianZ/4508/1704.02.2012UKS Czapla Białe BłotaKP06:291
6WDOWIAK KarolZ/41/1804.03.2024SKLA SopotPM06:301
7BIELASZEWSKI SzymonZ/1561/1804.06.2005LLKS Ziemi Kociewskiej SkórczPM06:351
8WAWRZYNIAK AlanZ/5038/1804.09.2022AZS-AWFiS GdańskPM06:351
9ZIELIŃSKI KrzysztofZ/1812/1805.07.2014LKS Zorza GdyniaPM06:371
10SZYMCZAK MaciejZ/3891/1805.06.2002LIUKS KruszwicaKP06:371
11DROZDALSKI EvanZ/679/1904.01.2015CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:381
12HAWEŁKO IgorZ/3491/1704.03.2017GKS Olimpia GrudziądzKP06:401
13MAĆKOWSKI KarolZ/5138/1804.05.2005MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP06:411
14BRODALA MaksymZ/1069/1905.01.2018UKS Czapla Białe BłotaKP06:431
15FIJAŁKOWSKI MikołajZ/124/1905.04.2012SKLA SopotPM06:451
16JEZIORNY NorbertZ/133/1804.01.2001MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP06:501
17WOJCIECHOWSKI MiłoszZ/1675/1904.09.2019CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:53 
18PARADOWSKI PatrykZ/3024/1704.03.2017CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:54 
19TOMASZEWSKI OskarZ/5226/1805.11.2026CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:57 
20PÓŁCZYŃSKI MikołajZ/1748/1905.07.2008GKS ŻukowoPM06:58 
21FETHKE GustawZ/76/1805.09.2028AZS-AWFiS GdańskPM07:00 
22WANIAK DominikZ/283/1704.02.2009LUKS Start NakłoKP07:03 
23MOSTOWSKI AdrianZ/1380/1804.04.2020MLKS Baszta BytówPM07:04 
24FĄFERKO KamilZ/1669/1905.03.2024UKS Olimpijczyk SkorzewoPM07:04 
25KOSTKA DawidZ/4656/1704.06.2016AZS-AWFiS GdańskPM07:05 
26PIECHOWIAK KamilZ/148/1804.02.2008CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP07:07 
27DEC KacperZ/3933/1804.01.1930BOSiR BarcinKP07:08 
28TOBOLSKI KonradZ/3888/1805.04.2006GKS Olimpia GrudziądzKP07:11 
29HENDRYSZAK BartoszZ/2474/1904.07.2010MKS Sambor TczewPM07:12 
30TOCEWICZ FilipZ/2473/1905.05.2001MKS Sambor TczewPM07:39 
31OLSZEWSKI JakubZ/605/1905.03.2006UKS Olimpijczyk SkorzewoPM07:49 

3 km przełaje młodzicy
Bieg 1/1 – 13.00

 Imię i nazwisko  klubwoj.czaspunkty
1BUKOWSKI PawełZ/1370/1804.07.2013LKS Zorza GdyniaPM09:583
2KIL TymoteuszZ/1366/1804.11.2008KKL Rodło KwidzynPM10:022
3JARZEMBSKI KacperZ/132/1804.02.2025MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP10:052
4KASPROWICZ KrzysztofZ/4739/1704.07.2027MLKS Baszta BytówPM10:131
5CIEMNOCZOŁOWSKI AntoniZ/3294/1704.07.2007CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP10:221
6BARAN OliwierZ/2411/1904.11.2021SKLA SopotPM10:271
7WALKOWIAK MarcelZ/2409/1904.04.2003MKS Sambor TczewPM10:301
8KUNICKI MichałZ/1197/1804.07.2027LUKS Start NakłoKP10:301
9TYBURSKI IgorZ/1477/1804.02.2006LKS Zantyr SztumPM10:351
10PACZKOWSKI KornelZ/44/1504.03.2025CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP10:431
11JASZEWSKI KacperZ/265/1905.04.2004UKS Olimpijczyk SkorzewoPM10:491
12BORECKI AntoniZ/14/1805.10.2011AML SłupskPM10:511
13KACHNIARZ BartłomiejZ/524/1904.06.2023MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP10:561
14WĘGIERSKI JakubZ/5652/1805.08.2029CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP11:001
15GÓRNY DawidZ/1818/1804.03.2013UKS Olimpijczyk SkorzewoPM11:011
16WINKOWSKI MichałZ/1128/1604.09.2007UKB SzubinKP11:091
17WOJCIECHOWSKI MikołajZ/49/1805.02.2017ULKS Talex BorzytuchomPM11:18 
18SAJKOWSKI PatrykZ/1539/1804.01.2026SKS Sokół MalborkPM11:28 
19PIEKARSKI JanZ/4825/1805.02.2014MKS Sambor TczewPM11:34 
20MEGIER AdrianZ/4841/1805.12.2013ULKS Talex BorzytuchomPM11:43 
21CAŁA KrzysztofZ/263/1905.10.2026ULKS Talex BorzytuchomPM11:57 
22KURZEJA MateuszZ/5573/1805.02.2005MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP12:16 
23JEZIORNY HubertZ/5572/1805.10.2022MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP12:21 

Kobiety / Women

1.5 km przełaje młodziczki
Bieg 1/1 – 12.15

Imię i nazwiskoklubwoj.czaspunkty
1MIKOŁAJEWSKA JuliaZ/772/1804.08.2014GKS ŻukowoPM05:103
2MICHAŁOWSKA ZofiaZ/1803/1804.06.2011SKLA SopotPM05:132
3PIECHOWSKA RoksanaZ/40/1805.07.2015ULKS Talex BorzytuchomPM05:142
4KONERA WiktoriaZ/2658/1605.05.2012UKS Czapla Białe BłotaKP05:161
5DURAJ DominikaZ/3720/1705.04.2026LKS Ziemi Puckiej PuckPM05:161
6KSIĄŻEK DariaZ/17/1805.12.2022AML SłupskPM05:181
7CIEŚLIŃSKA HannaZ/4773/1704.05.2016SKLA SopotPM05:231
8KONIECZNA JoannaZ/840/1604.11.2002LKS Vectra WłocławekKP05:241
9MARKIEWICZ PaulinaZ/1739/1804.05.2004UKS Wiking RychnowyPM05:241
10STOLC OliwiaZ/926/1805.05.2004ULKS Talex BorzytuchomPM05:241
11SZULSKA AleksandraZ/1479/1805.04.2009SKLA SopotPM05:261
12OSTROWSKA AnnaZ/168/1804.09.2006CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP05:321
13SIEDLECKA HannaZ/5655/1805.10.2017GKS Olimpia GrudziądzKP05:341
14ĆWIKLIŃSKA NataliaZ/179/1805.09.2027CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP05:361
15ZIELIŃSKA-MACHADO VeronicaZ/2396/1905.02.2028MKL ToruńKP05:371
16PAŃKA WiktoriaZ/4650/1704.02.2029AML SłupskPM05:391
17FREJ MilenaZ/2979/1804.03.2028KKL Rodło KwidzynPM05:40
18ANHALT AnnaZ/3112/1805.09.2024UKS Czapla Białe BłotaKP05:42
19STODOŁA AnnaZ/1834/1905.12.2002LKS Jantar UstkaPM05:46
20BEDNARZ DariaZ/124/1804.12.2024MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP05:49
21ŁĄCKA WeronikaZ/1674/1905.04.2017CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP05:51
22KOSIARKIEWICZ MartynaZ/1738/1805.07.2001UKS Wiking RychnowyPM05:51
23ŻYCHSKA PatrycjaZ/4882/1805.04.2028MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SAPM05:53
24KEMPA KingaZ/3721/1705.02.2005LKS Ziemi Puckiej PuckPM05:54
25PRĄDZINSKA MalwinaZ/269/1905.11.2015ULKS Talex BorzytuchomPM05:56
26SZEWCZYK NadiaZ/2394/1905.01.2027MKL ToruńKP05:57
27KRZYŻANOWSKA WeronikaZ/78/1804.06.2002AZS-AWFiS GdańskPM05:57
28GRUCHAŁA AleksandraZ/373/1804.11.2023SKLA SopotPM05:57
29RATHNAU MagdalenaZ/621/1804.12.2011LKS Ziemi Puckiej PuckPM06:01
30STROIKE MariaZ/4750/1704.09.2018LKS Prime Food Brda PrzechlewoPM06:05
31GŁOWACKA MałgorzataZ/2923/1605.11.2002MKL ToruńKP06:06
32SZCZEPAŃSKA MajaZ/4884/1805.04.2028MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SAPM06:17
33LUDWICKA OliwiaZ/126/1904.12.2002UKS Wiking RychnowyPM06:22
34MISIAK NicolaZ/4906/1805.05.2025CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:26
35KOBUS AgataZ/29/1805.01.2017LLKS Ziemi Kociewskiej SkórczPM06:31
36WŁODARSKA KlaudiaZ/2467/1905.05.2026CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:33
37ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA NataliaZ/140/1905.01.2027CMKL CzłuchówPM06:34
38RUTKOWSKA MajaZ/2472/1904.12.2008MKS Sambor TczewPM06:37
39SCHULTZ MartynaZ/2402/1905.04.2006GKS Olimpia GrudziądzKP06:48
40KOTOWICZ MartaZ/134/1805.04.2002MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP07:10
WENDLAND MajaZ/2413/1905.04.2006CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKPDNF
MICHALAK NataliaZ/547/1804.09.2029LUKS Start NakłoKPDNF

2.5 km przełaje młodziczki
Bieg 1/1 – 12.45

 Imię i nazwisko  klubwoj.czaspunkty
1GRUCHAŁA JuliaZ/2028/1804.05.2014Akademia Biegowa KartuzyPM09:033
2BARSZCZ AlicjaZ/2671/1504.08.2005LUKS SerockKP09:042
3GLAZIK AnnaZ/1926/1704.04.2010ULKS Talex BorzytuchomPM09:062
4URBAN MonikaZ/4860/1805.04.2021SKLA SopotPM09:211
5POBŁOCKA AmeliaZ/1814/1805.01.2001UKS Olimpijczyk SkorzewoPM09:301
6PŁATEK WeronikaZ/351/1805.06.2015MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP09:311
7GÓRSKA MałgorzataZ/53/1805.08.2022SKLA SopotPM09:411
8KOZINA PatrycjaZ/471/1905.09.2003LKS Jantar UstkaPM09:441
9JACKOWIAK AntoninaZ/4589/1805.04.2001MKL ToruńKP09:461
10ROKITA MajaZ/621/1905.08.2003LKS Zorza GdyniaPM09:501
11ZAKRZEWSKA AmeliaZ/1368/1804.10.2003KKL Rodło KwidzynPM09:521
12CZUBASZEK WeronikaZ/3882/1805.06.2003GKS Olimpia GrudziądzKP09:531
13GÓRECKA AlicjaZ/2393/1905.04.2025MKL ToruńKP09:571
14ORYL WeronikaZ/24/1804.07.2011SKLA SopotPM09:581
15GINTER KarolinaZ/48/1804.03.2012ULKS Talex BorzytuchomPM10:071
16CZERWIŃSKA ZofiaZ/1278/1704.03.2016GKS Olimpia GrudziądzKP10:101
17PAWLAK AleksandraZ/5128/1805.01.2011CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP10:18 
18KOWALEWSKA AmeliaZ/572/1805.09.2007LKS Vectra WłocławekKP10:19 
19KRAKOWIAK WiktoriaZ/192/1805.09.2027CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP10:19 
20RYGIELSKA AntoniaZ/1703/1905.07.2013LKS Zantyr SztumPM10:25 
21STYPCZYŃSKA AmeliaZ/1350/1905.09.2019UKB SzubinKP10:39 
22KERZSCHK NikolaZ/115/1905.07.2028CMKL CzłuchówPM10:42 
23ZBARAZA OlgaZ/4846/1804.05.2017ULKS Talex BorzytuchomPM10:43 
24WAJER MartynaZ/94/1605.02.2028CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP11:36 
25JABŁOŃSKA AdriannaZ/3143/1804.11.2027UKS Czapla Białe BłotaKP12:09 
26SULIMA MartynaZ/139/1804.04.2015MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP12:27 
27MUSIAŁ SandraZ/136/1804.03.2010MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP13:07 
28STALMIERSKA ZuzannaZ/138/1804.03.2028MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP13:09 

Punktacja wojewódzka

1POMORSKIE50
2KUJAWSKO-POMORSKIE30

Biegi dodatkowe dzieci

500m – dzieci młodsze dziewczęta pierwsza trójka:

  1. Pestka Oksana – AML Słupsk
  2. Zielińska Zuzanna – KKL Rodło Kwidzyn
  3. Zieniewicz Nicola – AML Słupsk

500m – dzieci młodsze chłopcy pierwsza trójka:

  1. Florek Igor – Brda Przechlewo
  2. Gliszczyński Dawid – Baszta Bytów
  3. Kolasa Karol – AML Słupsk

1000m – dzieci starsze dziewczęta pierwsza trójka:

  1. Proc Natalia – KKL Rodło Kwidzyn
  2. Kulik Kaja – SKLS Sopot
  3. Kwiatkowska Karolina – KKL Rodło Kwidzyn

1000m – dzieci starsze chłopcy pierwsza trójka:

  1. Nurkowski Aleksander – Jantar Ustka
  2. Śmiertka Mariusz – Zawisza Bydgoszcz
  3. Wróblewski Dominik – KKL Rodło Kwidzyn

Fotorelacja

Nie trzeba jechać na biegun południowy,
by przeżyć wyprawę życia.

Przygoda jest w każdym z nas, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, by ją uwolnić.

 

 Podaj swój numer telefonu,
a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!
© 2019 pcmgarczyn.pl | Polityka Prywatności

Przełaje Drużynowe 2019

Oferta

Nasza aktualna oferta

Aktualności

Lista najnowszych wpisów

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Zarząd Powiatu Kościerskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie, Garczyn 1 83-400 Kościerzyna Aby uzyskać więcej

czytaj więcej »

Przełaje Drużynowe 2019

W dniu 27.03.2019r. w Garczynie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych Powiatu Kościerskiego.

Wyniki techniczne

Szkoły Podstawowe – Igrzyska Dzieci dziewcząt
(dodane punkty dziewcząt klas III – IV i V – VI):

  1. SP 1 Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. SP Karsin
  3. SP Skorzewo
  4. SP Liniewo
  5. SP Kalisz

Szkoły Podstawowe – Igrzyska Dzieci chłopcy
(dodane punkty chłopców klas III – IV i V – VI):

  1. SP 6 Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. SP Wielki Klincz
  3. SP Dziemiany
  4. SP Wiele

Szkoły Gimnazjalne – Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt:

  1. SP Skorzewo – awans na Finał Wojewódzki
  2. SP 3 Kościerzyna
  3. SP Kalisz

Szkoły Gimnazjalne – Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców:

  1. SP 6 Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. SP Karsin
  3. SP Dziemiany
  4. SP Liniewo
  5. SP Nowy Klincz

Szkoły ponadgimnazjalne – Licealiada dziewcząt:

  1. PZS nr 1 Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. LO Kościerzyna
  3. PZS nr 2 Kościerzyna

Szkoły ponadgimnazjalne – Licealiada chłopców:

  1. LO Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. PZS nr 1 Kościerzyna
  3. PZS nr 3 Kościerzyna
  4. PZS nr 2 Kościerzyna

Indywidualnie zawodnicy , którzy plasowali się w pierwszej trójce.

Dziewczęta klasa III – IV

  1. Sadowska Martyna ( SP 1 Kościerzyna)
  2. Peek Zuzanna ( SP Liniewo)
  3. Smentoch Zofia (SP 1 Kościerzyna)

Chłopcy klasa III – IV

  1. Wojak Wojciech ( SP Karsin)
  2. Zaworski Kordian ( SP Wielki Klincz)
  3. Lepak Jakub (SP Wielki Klincz)

Dziewczęta klasa V – VI

  1. Troka Julita ( SP Skorzewo)
  2. Paszewska Adrianna ( SP 1 Kościerzyna)
  3. Kin Alicja (SP Nowy Klincz)

Chłopcy klasa V – VI

  1. Gierszewski Dawid ( SP Dziemiany)
  2. Kluka Jakub ( SP Nowy Klincz)
  3. Zaborowski Remigiusz (SP Karsin)

Dziewczęta Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. Pobłocka Amelia ( SP Skorzewo)  
  2. Data Dominika(SP Wiele)
  3. Łangowska Natalia (SP Wiele)

Chłopcy Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. Smuczyński Jakub (SP Wielki Klincz)
  2. Kosiecki Nikodeml (SP Liniewo)  
  3. Górny Dawid (SP Skorzewo)

Dziewczęta Licealiada

  1. Olimpia Breza (LO Kościerzyna)
  2. Felskowska Natalia (PZS 1 Kościerzyna)
  3. Węsierska Teresa (PZS 3 Kościerzyna)

Chłopcy Licealiada

  1. Okrój Jakub ( PZS 3 Kościerzyna)
  2. Zela Daniel (PZS 2 Kościerzyna)  
  3. Dobberstein Paweł (PZS 1 Kościerzyna)

Fotorelacja

Opracował:

Tomasz Kraskowski (Sędzia główny)

Nie trzeba jechać na biegun południowy,
by przeżyć wyprawę życia.

Przygoda jest w każdym z nas, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, by ją uwolnić.

 

 Podaj swój numer telefonu,
a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!
© 2019 pcmgarczyn.pl | Polityka Prywatności

Powiatowy Turniej Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Oferta

Nasza aktualna oferta

Aktualności

Lista najnowszych wpisów

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Zarząd Powiatu Kościerskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie, Garczyn 1 83-400 Kościerzyna Aby uzyskać więcej

czytaj więcej »

Powiatowy Turniej Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

26 marca w sali „niebieskiej” Ekonomika – PZS nr 1 w Kościerzynie odbyły się powiatowe eliminacje XIV Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Do rywalizacji z zakresu wiedzy o historii Polski, w tym o 100-leciu odzyskania niepodległości, Konstytucji oraz o samorządzie terytorialnym przystąpiło 10 uczniów kościerskich szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy turnieju musieli rozwiązać test składający się z 40 pytań . Awans do finału uzyskało trzech uczestników, którzy zdobyli największą ilość punktów.

 Imię i nazwiskoszkoła
1Adam  DomaszkPZS nr 1
2Seweryn HillarPZS  nr 1
3Agata  DrożdżyńskaPZS  nr 2

Gratulujemy uczestnikom i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 12 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku.

Fotorelacja

Nie trzeba jechać na biegun południowy,
by przeżyć wyprawę życia.

Przygoda jest w każdym z nas, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, by ją uwolnić.

 

 Podaj swój numer telefonu,
a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!
© 2019 pcmgarczyn.pl | Polityka Prywatności

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Oferta

Nasza aktualna oferta

Aktualności

Lista najnowszych wpisów

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Zarząd Powiatu Kościerskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie, Garczyn 1 83-400 Kościerzyna Aby uzyskać więcej

czytaj więcej »

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Powiatowe Centrum Młodzieży   zorganizowało, 25 marca eliminacje  powiatowe 64 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w dniach 12 – 14 kwietnia w Teatrze Gdynia, z terenu powiatu kościerskiego zakwalifikowali się:

  Imię i nazwiskoszkoła
1Turniej RecytatorskiMartyna CybulskaPZS nr 1
2Turniej Poezji ŚpiewanejKatarzyna Eron wraz z akompaniatorką Martą KryzelI LO

Fotorelacja

Nie trzeba jechać na biegun południowy,
by przeżyć wyprawę życia.

Przygoda jest w każdym z nas, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, by ją uwolnić.

 

 Podaj swój numer telefonu,
a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!
© 2019 pcmgarczyn.pl | Polityka Prywatności